Aktuality

NOVÁ LEKCE - FYZIO POWER pod vedením zkušeného fyzioterapeuta. Lekce je vhodná pro klienty, kteří trpí bosti zad, bederní a krční páteře. Cítí se bez energie a chtějí začít správně cvičit. 

Aktuální rozvrh lekcí naleznete v našem rezervačním systému. Je nutná registrace a následné přihlášení k zobrazení rozvrhu. 

Novinka BODY WRAPS BELLY nyní v prodeji v Power Fitness Brno. Neoprenový pás, který zeštíhlí pas, redukuje tuky v oblasti břicha, pomáhá při bolestech beder. Více zde.

Skupinové lekce MIX PP X TRX, TABATA, KRUHÁČ, PROBL.PARTIE si můžete nyní rezervovat online - http://powerfitnessbrno.inrs.cz/

Ve dnech skupinových lekcí (v pondělí celý den a středa odpoledne) budeme cvičit i na Power Plate, proto se na něj nelze objednat samostatně.

Body Wraps Slim nyní v našem studiu. Chcete se zbavit přebytečné vody v těle? Vyzkoušejte hubnoucí zábaly z USA a zhubněte už po první kúře 5-30 cm. Vice zde.

??Pro rezervaci lekcí využijte online rezervace viz odkaz výše. Rezervace zatím nejsou napojeny na kreditní systém. Prodej permanentek, odečítání lekcí a storno poplatků probíhá ve studiu. V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte na tel.č. 774 488 730. 

 

Nepropásněte jedinečnou permanentku na VacuShape. Měsíční permanentka pouze za 1 590 Kč. Je jen na Vás kolikrát za měsíc půjdete.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY!!!Pokud lekce nebude včas telefonicky či osobně zrušena, minimálně 12 hodin předem, bude klientovi odečtena z permanentky. Při pozdním příchodu je doba lekce zkrácena. Děkujeme za pochopení.

POUZE V POWER PLATE BRNO CVIČÍTE NA NEJNOVĚJŠÍCH STROJÍCH POWER PLATE PRO 6!! Více o novém modelu Power Plate®PRO6

Power plate Brno

Osobní trenérky Power Plate Brno Veronika Plšková a Zuzana Vašíčková byly hosty brněnského rádia PETROV na téma Power Plate. Poslechněte si nás na zde

Zásady cvičení na Power Plate

Zásady podtlakové kabiny VacuShape

Celebrity cvičící na POWER PLATE

 CLAUDIA SCHIFFER - MODELKA

"Ráda používám POWER PLATE® jako součást svého fitness režimu, protože i při nedostatku času můžu opravdu intenzivně cvičit. Jako pracující matce s hektickým pracovním rozvrhem mi používání Power Plate® pomáhá zůstat ve formě bez toho, abych trávila hodiny v tělocvičně".

KYLIE MINOGUE - ZPĚVAČKA

"Mí přátelé mi pořád vyprávěli o Power Plate, a teď konečně vím proč. Je to skvělý vynález a pohodlný, časově efektivní způsob tréninku"!

NATALIE IMBRULIGLIA - ZPĚVAČKA

" Power Plate mám opravdu ráda. Ušetří mi spoustu času a poskytuje mi cílený trénink, který opravdu přináší výsledky. Vím, že posilují a dostávám se kondice za zlomek času oproti normálnímu cvičení".

CLINT EASTWOOD - HEREC

"Power Plate je rychlý a efektivní posilovací stroj, který využívám předtím než jdu hrát golf, protože mi pomáhá se uvolnit a být pružný".

STING A THE POLICE - HUDEBNÍCÍ

"Kapela musí být ve vrcholné fyzické formě, aby vydržela každodenní cestování a večerní  koncerty. Power Plate je pro nás důležitý, protože nám pomáhá cítit se a vypadat co nejlépe. Vzít ho na koncertní šňůru byl ten nejlepší nápad a rozdíl je znát".

ANDREA VEREŠOVÁ - MODELKA

"Tento úžasný stroj Power Plate mi pomohl zpevnit tělo. Z důvodu role maminky a pracovní vytíženosti mi nezbývalo příliš času navštěvovat posilovnu, ale půl hodinku na tomhle úžasném stroji si třikrát v týdnu určitě najdu".

 

 DALŠÍ ČESKÉ CELEBRITY CVIČÍCÍ NA POWER PLATE®

  • SIMONA KRAINOVÁ - modelka
  • BÁRA BASIKOVÁ - zpěvačka
  • DOMINIK HAŠEK - hokejista
  • Hokejisté a fotbalisté SPARTY
  • NIKOLA SUDOVÁ - akrobatická lyžařka
  • JITKA VÁLKOVÁ - Miss 2010
  • EVA DE CASTELO - modelka
  • ALICE BENDOVÁ - herečka
  • ZLATA ADAMOVSKÁ - herečka
  • ROMANA JAKL VÍTOVÁ - moderátorka