Aktuality

NOVÁ LEKCE - FYZIO POWER pod vedením zkušeného fyzioterapeuta. Lekce je vhodná pro klienty, kteří trpí bosti zad, bederní a krční páteře. Cítí se bez energie a chtějí začít správně cvičit. 

Aktuální rozvrh lekcí naleznete v našem rezervačním systému. Je nutná registrace a následné přihlášení k zobrazení rozvrhu. 

Novinka BODY WRAPS BELLY nyní v prodeji v Power Fitness Brno. Neoprenový pás, který zeštíhlí pas, redukuje tuky v oblasti břicha, pomáhá při bolestech beder. Více zde.

Skupinové lekce MIX PP X TRX, TABATA, KRUHÁČ, PROBL.PARTIE si můžete nyní rezervovat online - http://powerfitnessbrno.inrs.cz/

Ve dnech skupinových lekcí (v pondělí celý den a středa odpoledne) budeme cvičit i na Power Plate, proto se na něj nelze objednat samostatně.

Body Wraps Slim nyní v našem studiu. Chcete se zbavit přebytečné vody v těle? Vyzkoušejte hubnoucí zábaly z USA a zhubněte už po první kúře 5-30 cm. Vice zde.

??Pro rezervaci lekcí využijte online rezervace viz odkaz výše. Rezervace zatím nejsou napojeny na kreditní systém. Prodej permanentek, odečítání lekcí a storno poplatků probíhá ve studiu. V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte na tel.č. 774 488 730. 

 

Nepropásněte jedinečnou permanentku na VacuShape. Měsíční permanentka pouze za 1 590 Kč. Je jen na Vás kolikrát za měsíc půjdete.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY!!!Pokud lekce nebude včas telefonicky či osobně zrušena, minimálně 12 hodin předem, bude klientovi odečtena z permanentky. Při pozdním příchodu je doba lekce zkrácena. Děkujeme za pochopení.

POUZE V POWER PLATE BRNO CVIČÍTE NA NEJNOVĚJŠÍCH STROJÍCH POWER PLATE PRO 6!! Více o novém modelu Power Plate®PRO6

Power plate Brno

Osobní trenérky Power Plate Brno Veronika Plšková a Zuzana Vašíčková byly hosty brněnského rádia PETROV na téma Power Plate. Poslechněte si nás na zde

Zásady cvičení na Power Plate

Zásady podtlakové kabiny VacuShape

jóga

JÓGA - ÚTERÝ - 17:30 - 60 minut - propojení Hatha jógy s prvky dynamické Power jógy - lektor : Lucie Paseková


Jóga je výzva, se kterou máte možnost sebe sama zdokonalovat a zažít můžete ve kterémkoliv věku

 

Jóga je jednou z prevencí, kdy pomocí tělesných, relaxačních, dechových technik dojde k vyváženosti - harmonii člověka. Praktikováním jógy přispíváme k dobré fyzické, psychycké a duševní výkonnosti a celkové životní pohodě a spokojenosti.

 

 Proč cvičit jógu?

posiluje a formuje postavu (důraz na posílení pánevního dna)

zrychluje metabolismus a tím podporuje rychlejší spalování tuků

odstraňuje bolesti zad, hlavy a kloubů - zlepšuje držení těla

redukuje stres a napětí, rozvíjí rovnováhu

intenzivně odvádí škodlivé látky z těla - detoxikace

rozvíjí rovnováhu a koordinaci pohybů

zpomaluje stárnutí a posiluje imunitní systém

zvyšuje kapacitu plic, posiluje srdeční činnost

zklidňuje mysl, zlepšuje koncentraci a napňuje energií

 

Co na cvičení?

Na jógu budete potřebovat lehké a pohodlné oblečení. Můžete cvičit v ponožkách nebo na boso. Zdarma máte ke cvičení vodu a podložku. Nezapomínejte si brát větší ručník. 15 minut před i po cvičení máte možnost relaxovat ve cvičebním sále.