Aktuality

NOVÁ LEKCE - FYZIO POWER pod vedením zkušeného fyzioterapeuta. Lekce je vhodná pro klienty, kteří trpí bosti zad, bederní a krční páteře. Cítí se bez energie a chtějí začít správně cvičit. 

Aktuální rozvrh lekcí naleznete v našem rezervačním systému. Je nutná registrace a následné přihlášení k zobrazení rozvrhu. 

Novinka BODY WRAPS BELLY nyní v prodeji v Power Fitness Brno. Neoprenový pás, který zeštíhlí pas, redukuje tuky v oblasti břicha, pomáhá při bolestech beder. Více zde.

Skupinové lekce MIX PP X TRX, TABATA, KRUHÁČ, PROBL.PARTIE si můžete nyní rezervovat online - http://powerfitnessbrno.inrs.cz/

Ve dnech skupinových lekcí (v pondělí celý den a středa odpoledne) budeme cvičit i na Power Plate, proto se na něj nelze objednat samostatně.

Body Wraps Slim nyní v našem studiu. Chcete se zbavit přebytečné vody v těle? Vyzkoušejte hubnoucí zábaly z USA a zhubněte už po první kúře 5-30 cm. Vice zde.

??Pro rezervaci lekcí využijte online rezervace viz odkaz výše. Rezervace zatím nejsou napojeny na kreditní systém. Prodej permanentek, odečítání lekcí a storno poplatků probíhá ve studiu. V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte na tel.č. 774 488 730. 

 

Nepropásněte jedinečnou permanentku na VacuShape. Měsíční permanentka pouze za 1 590 Kč. Je jen na Vás kolikrát za měsíc půjdete.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY!!!Pokud lekce nebude včas telefonicky či osobně zrušena, minimálně 12 hodin předem, bude klientovi odečtena z permanentky. Při pozdním příchodu je doba lekce zkrácena. Děkujeme za pochopení.

POUZE V POWER PLATE BRNO CVIČÍTE NA NEJNOVĚJŠÍCH STROJÍCH POWER PLATE PRO 6!! Více o novém modelu Power Plate®PRO6

Power plate Brno

Osobní trenérky Power Plate Brno Veronika Plšková a Zuzana Vašíčková byly hosty brněnského rádia PETROV na téma Power Plate. Poslechněte si nás na zde

Zásady cvičení na Power Plate

Zásady podtlakové kabiny VacuShape

Kruhový trénink na Power Plate

POWER KRUHÁČ - PONDĚLÍ - 16:30, ČTVRTEK - 7:00 - vždy jen 30 minut

 

Kruhový trénink je krátké, intenzivní a velice efektivní cvičení, které Vás dostane rychle do formy.

 

Trenér připraví celkem 8 stanovišť (4 stanoviště jsou na Power Plate a 4 stanoviště jsou mimo něj např. bosu, lavice,podložka). Na každém stanovišti klient cvičí 45 vteřin poté má 10 vteřinovou pauzu na přemístění na další stanoviště. Cviky na stanovištích jsou rozmístěné tak, aby klient zapojil všechny svalové skupiny a střídal dynamické i pomalé tempo.

 

Proč kruhový trénink?

zapojení všech svalových skupin

redukce hmotnosti a množství tuků v těle

získání svalové hmoty a vytrvalosti

zpestření cvičení na Power Plate - zábavná forma cvičení

ideální pro zařátečníky i pro pokročilé

časově nanáročný trénink

 

Doporučujeme se před i po tréninku pořádně protáhnout. Můžete zdarma využít naši kardio zónu k protažení nebo zahřátí. Pokud jste na Power Plate poprvé, raději první lekci zkonzultujte s trenérem, aby nedošlo k poranění během lekce.