Aktuality

NOVÁ LEKCE - FYZIO POWER pod vedením zkušeného fyzioterapeuta. Lekce je vhodná pro klienty, kteří trpí bosti zad, bederní a krční páteře. Cítí se bez energie a chtějí začít správně cvičit. 

Aktuální rozvrh lekcí naleznete v našem rezervačním systému. Je nutná registrace a následné přihlášení k zobrazení rozvrhu. 

Novinka BODY WRAPS BELLY nyní v prodeji v Power Fitness Brno. Neoprenový pás, který zeštíhlí pas, redukuje tuky v oblasti břicha, pomáhá při bolestech beder. Více zde.

Skupinové lekce MIX PP X TRX, TABATA, KRUHÁČ, PROBL.PARTIE si můžete nyní rezervovat online - http://powerfitnessbrno.inrs.cz/

Ve dnech skupinových lekcí (v pondělí celý den a středa odpoledne) budeme cvičit i na Power Plate, proto se na něj nelze objednat samostatně.

Body Wraps Slim nyní v našem studiu. Chcete se zbavit přebytečné vody v těle? Vyzkoušejte hubnoucí zábaly z USA a zhubněte už po první kúře 5-30 cm. Vice zde.

??Pro rezervaci lekcí využijte online rezervace viz odkaz výše. Rezervace zatím nejsou napojeny na kreditní systém. Prodej permanentek, odečítání lekcí a storno poplatků probíhá ve studiu. V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte na tel.č. 774 488 730. 

 

Nepropásněte jedinečnou permanentku na VacuShape. Měsíční permanentka pouze za 1 590 Kč. Je jen na Vás kolikrát za měsíc půjdete.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY!!!Pokud lekce nebude včas telefonicky či osobně zrušena, minimálně 12 hodin předem, bude klientovi odečtena z permanentky. Při pozdním příchodu je doba lekce zkrácena. Děkujeme za pochopení.

POUZE V POWER PLATE BRNO CVIČÍTE NA NEJNOVĚJŠÍCH STROJÍCH POWER PLATE PRO 6!! Více o novém modelu Power Plate®PRO6

Power plate Brno

Osobní trenérky Power Plate Brno Veronika Plšková a Zuzana Vašíčková byly hosty brněnského rádia PETROV na téma Power Plate. Poslechněte si nás na zde

Zásady cvičení na Power Plate

Zásady podtlakové kabiny VacuShape

Nový model POWER PLATE PRO6

POUZE V POWER PLATE BRNO CVIČÍTE NA NOVÝCH STROJÍCH POWER PLATE® PRO6TM

Nyní přichází Power Plate nejnovější generace, a to POWER PLATE® PRO6TM s novou technologií dynamické vibrace PROMOTION. Technologie PRO6 využívá vectranových lan o vysoké pevnosti, která přinášejí vibrace přímo do oblasti horní části těla. Tato technologie představuje více možností cvičení, lepší výsledky a méně pochybností o tom, jak zařízení využít co nejlépe a nejkomplexněji.

Technologie PRO6 zaměstnává horní část těla pomocí lan, která jsou pětkrát pevnější než ocel a přenášejí vibrace o vysokorychlostních frekvencích v rozsahu 25-40 krát za sekundu. Cvičení je mnohem efektivnější. Délka vectranových lan se dá protáhnout o více než dva metry, díky tomu lze použít více než 200 druhů různých cvičení, statických i dynamických.

Model POWER PLATE PRO 6 PROMOTION využívají ve světě například jezdci stáje Williams, Rafael Nadal, Serena Williams, německá fotbalová reprezentace, basketbalisté NBA a mnoho dalších. V České Republice si Power Plate oblíbili hokejista Dominik Hašek, baletka národního divadla Adéla Pollertová, golfista Lukáš Lizánek, hokejisté a fotbalisté SPARTY, veslařky české reprezentace, volejbalový reprezentant Jakub Novotný a další.