Aktuality

NOVÁ LEKCE - FYZIO POWER pod vedením zkušeného fyzioterapeuta. Lekce je vhodná pro klienty, kteří trpí bosti zad, bederní a krční páteře. Cítí se bez energie a chtějí začít správně cvičit. 

Aktuální rozvrh lekcí naleznete v našem rezervačním systému. Je nutná registrace a následné přihlášení k zobrazení rozvrhu. 

Novinka BODY WRAPS BELLY nyní v prodeji v Power Fitness Brno. Neoprenový pás, který zeštíhlí pas, redukuje tuky v oblasti břicha, pomáhá při bolestech beder. Více zde.

Skupinové lekce MIX PP X TRX, TABATA, KRUHÁČ, PROBL.PARTIE si můžete nyní rezervovat online - http://powerfitnessbrno.inrs.cz/

Ve dnech skupinových lekcí (v pondělí celý den a středa odpoledne) budeme cvičit i na Power Plate, proto se na něj nelze objednat samostatně.

Body Wraps Slim nyní v našem studiu. Chcete se zbavit přebytečné vody v těle? Vyzkoušejte hubnoucí zábaly z USA a zhubněte už po první kúře 5-30 cm. Vice zde.

??Pro rezervaci lekcí využijte online rezervace viz odkaz výše. Rezervace zatím nejsou napojeny na kreditní systém. Prodej permanentek, odečítání lekcí a storno poplatků probíhá ve studiu. V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte na tel.č. 774 488 730. 

 

Nepropásněte jedinečnou permanentku na VacuShape. Měsíční permanentka pouze za 1 590 Kč. Je jen na Vás kolikrát za měsíc půjdete.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY!!!Pokud lekce nebude včas telefonicky či osobně zrušena, minimálně 12 hodin předem, bude klientovi odečtena z permanentky. Při pozdním příchodu je doba lekce zkrácena. Děkujeme za pochopení.

POUZE V POWER PLATE BRNO CVIČÍTE NA NEJNOVĚJŠÍCH STROJÍCH POWER PLATE PRO 6!! Více o novém modelu Power Plate®PRO6

Power plate Brno

Osobní trenérky Power Plate Brno Veronika Plšková a Zuzana Vašíčková byly hosty brněnského rádia PETROV na téma Power Plate. Poslechněte si nás na zde

Zásady cvičení na Power Plate

Zásady podtlakové kabiny VacuShape

Příklady cvičebních lekcí

Power plate základy

Učení základních pozic, terminologie a získání pocitu jistoty při počátečním cvičení na Power Plate. Pozvolné stupňování zátěže zlepšuje kondici, podporuje rozvoj svalové síly, pozitivně ovlivňuje hustotu kostní tkáně a zlepšuje flexibilitu.

Personální trénink

Osobní trénink na tělo klienta, podle jeho fyzických a fyziologických možností.

Problémové partie

Posilovací cvičení střední intenzity, vedoucí ke zlepšení svalovéh tonu a síly. Zpevňuje a tvaruje svalstvo dolních končetin, hýždí, břišní a paží.

Kruhový trénink

Kondiční cvičení ve vyšší intenzitě, při které procvičíte celé tělo. Spojení Kardia a Power Plate posilovacího tréninku efektivněji odbourá tuk a vytvaruje postavu.

Core

Tato lekce je zaměřena na balanc a koordinaci, rozvíjející stabilitu a správné držení těla. Je vhodnou prevencí proti bolestem v zádech.

Power Cardio

Kondiční lekce ve vyšší intenzitě při které procvičíte celé tělo, efektivnější odbourávání tuků a vytvarování postavy.