Aktuality

NOVÁ LEKCE - FYZIO POWER pod vedením zkušeného fyzioterapeuta. Lekce je vhodná pro klienty, kteří trpí bosti zad, bederní a krční páteře. Cítí se bez energie a chtějí začít správně cvičit. 

Aktuální rozvrh lekcí naleznete v našem rezervačním systému. Je nutná registrace a následné přihlášení k zobrazení rozvrhu. 

Novinka BODY WRAPS BELLY nyní v prodeji v Power Fitness Brno. Neoprenový pás, který zeštíhlí pas, redukuje tuky v oblasti břicha, pomáhá při bolestech beder. Více zde.

Skupinové lekce MIX PP X TRX, TABATA, KRUHÁČ, PROBL.PARTIE si můžete nyní rezervovat online - http://powerfitnessbrno.inrs.cz/

Ve dnech skupinových lekcí (v pondělí celý den a středa odpoledne) budeme cvičit i na Power Plate, proto se na něj nelze objednat samostatně.

Body Wraps Slim nyní v našem studiu. Chcete se zbavit přebytečné vody v těle? Vyzkoušejte hubnoucí zábaly z USA a zhubněte už po první kúře 5-30 cm. Vice zde.

??Pro rezervaci lekcí využijte online rezervace viz odkaz výše. Rezervace zatím nejsou napojeny na kreditní systém. Prodej permanentek, odečítání lekcí a storno poplatků probíhá ve studiu. V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte na tel.č. 774 488 730. 

 

Nepropásněte jedinečnou permanentku na VacuShape. Měsíční permanentka pouze za 1 590 Kč. Je jen na Vás kolikrát za měsíc půjdete.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY!!!Pokud lekce nebude včas telefonicky či osobně zrušena, minimálně 12 hodin předem, bude klientovi odečtena z permanentky. Při pozdním příchodu je doba lekce zkrácena. Děkujeme za pochopení.

POUZE V POWER PLATE BRNO CVIČÍTE NA NEJNOVĚJŠÍCH STROJÍCH POWER PLATE PRO 6!! Více o novém modelu Power Plate®PRO6

Power plate Brno

Osobní trenérky Power Plate Brno Veronika Plšková a Zuzana Vašíčková byly hosty brněnského rádia PETROV na téma Power Plate. Poslechněte si nás na zde

Zásady cvičení na Power Plate

Zásady podtlakové kabiny VacuShape

proměna power fitness

Paní R. začala u nás cvičit od půlky ledna 2015. Za tu dobu zhubla 9 kg a cvičila pouze 2 x týdně na Power Plate. Co se týče stravování, jí pořád stejně, akorát sladkosti nahradila např. šmakounem nebo ovocem.

Gratulujeme!!! Jen TAK DÁL...

 

 

Za necelé 4 měsíce dokázal Martin zhubnout 11 kg. Díky jeho pracovní vytíženosti jsme neměli moc času, intenzivní tréninky byl možný pouze od půlky listopadu do konce února 2014. Cílem bylo radikálně zhubnout v oblesti břicha a být v kondici. Martin trénoval každý den, pondělí až pátek, Power Plate+VacuShape nebo TRX+Vacushape. Žádné diety pouze pravidelná vyvážená strava. Martine GRATULUJEME!

 

 Další výborný výsledek naší klientky M. Pravidelná zdravá strava a 3x týdně Power Plate a nebo TRX. Výborná práce, jen tak dál:o)

 

Proměna z řad našich trenérů. Zuzka zhubla po porodu přes 10Kg. 4x týdně Power Plate, 2x týdně VacuShape a TRX. Žádné diety, pravidelná strava:o)

Jedna motivační fotka pro maminky...fotka "po" je 3 měsíce po porodu. Stačila pouze kombinace Power Plate(trénink zaměřen na břišní svalstvo a pánevní dno)&Vacushape&zdravá strava:o)