Aktuality

NOVÁ LEKCE - FYZIO POWER pod vedením zkušeného fyzioterapeuta. Lekce je vhodná pro klienty, kteří trpí bosti zad, bederní a krční páteře. Cítí se bez energie a chtějí začít správně cvičit. 

Aktuální rozvrh lekcí naleznete v našem rezervačním systému. Je nutná registrace a následné přihlášení k zobrazení rozvrhu. 

Novinka BODY WRAPS BELLY nyní v prodeji v Power Fitness Brno. Neoprenový pás, který zeštíhlí pas, redukuje tuky v oblasti břicha, pomáhá při bolestech beder. Více zde.

Skupinové lekce MIX PP X TRX, TABATA, KRUHÁČ, PROBL.PARTIE si můžete nyní rezervovat online - http://powerfitnessbrno.inrs.cz/

Ve dnech skupinových lekcí (v pondělí celý den a středa odpoledne) budeme cvičit i na Power Plate, proto se na něj nelze objednat samostatně.

Body Wraps Slim nyní v našem studiu. Chcete se zbavit přebytečné vody v těle? Vyzkoušejte hubnoucí zábaly z USA a zhubněte už po první kúře 5-30 cm. Vice zde.

??Pro rezervaci lekcí využijte online rezervace viz odkaz výše. Rezervace zatím nejsou napojeny na kreditní systém. Prodej permanentek, odečítání lekcí a storno poplatků probíhá ve studiu. V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte na tel.č. 774 488 730. 

 

Nepropásněte jedinečnou permanentku na VacuShape. Měsíční permanentka pouze za 1 590 Kč. Je jen na Vás kolikrát za měsíc půjdete.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY!!!Pokud lekce nebude včas telefonicky či osobně zrušena, minimálně 12 hodin předem, bude klientovi odečtena z permanentky. Při pozdním příchodu je doba lekce zkrácena. Děkujeme za pochopení.

POUZE V POWER PLATE BRNO CVIČÍTE NA NEJNOVĚJŠÍCH STROJÍCH POWER PLATE PRO 6!! Více o novém modelu Power Plate®PRO6

Power plate Brno

Osobní trenérky Power Plate Brno Veronika Plšková a Zuzana Vašíčková byly hosty brněnského rádia PETROV na téma Power Plate. Poslechněte si nás na zde

Zásady cvičení na Power Plate

Zásady podtlakové kabiny VacuShape

TABATA - mix Power Plate a TRX

 

Rozvrh lekcí : viz výše rozpis skupinových lekcí 

 

Délka lekce : 45 minut

 

Cena lekce :  jednorázový vstup - 160 Kč, permanentka 10 vstupů - 1400 Kč

 

Náročnost lekce : pro začátečníky i pokročilé

 

 

TABATA je vysoko intervalový trénink během kterého střídáme aerobní a silové cviky. Zvyšuje fyzickou kondici a zároveň sílu. Tabata je prostředkem jak se dostat rychle do formy a rychle zhubnout.

 

Princip je velmi jednoduchý. Každý cvik je zaměřený na určitou svalovou partii a opakujeme celkem osmkrát. Každá série trvá 20 vteřin a 10 vteřin je pauza.

 

Na lekci cvičí v plné obasezonosti 4 klienti na Power Plate a 4 klienti na TRX. Po každé 4 minutové sérii se vymění.

Na Power Plate i TRX volíme jednuduché cviky, které se 4x v sérii opakují. Proto je lekce vhodná pro začátečníky, kteří nemají s tímto druhem cvičení žádné zkušenosti. Tabata je

ideální i pro klienty, kteří sportují pravidelně, jelikož intenzitu cviku si volí sami.