Aktuality

NOVÁ LEKCE - FYZIO POWER pod vedením zkušeného fyzioterapeuta. Lekce je vhodná pro klienty, kteří trpí bosti zad, bederní a krční páteře. Cítí se bez energie a chtějí začít správně cvičit. 

Aktuální rozvrh lekcí naleznete v našem rezervačním systému. Je nutná registrace a následné přihlášení k zobrazení rozvrhu. 

Novinka BODY WRAPS BELLY nyní v prodeji v Power Fitness Brno. Neoprenový pás, který zeštíhlí pas, redukuje tuky v oblasti břicha, pomáhá při bolestech beder. Více zde.

Skupinové lekce MIX PP X TRX, TABATA, KRUHÁČ, PROBL.PARTIE si můžete nyní rezervovat online - http://powerfitnessbrno.inrs.cz/

Ve dnech skupinových lekcí (v pondělí celý den a středa odpoledne) budeme cvičit i na Power Plate, proto se na něj nelze objednat samostatně.

Body Wraps Slim nyní v našem studiu. Chcete se zbavit přebytečné vody v těle? Vyzkoušejte hubnoucí zábaly z USA a zhubněte už po první kúře 5-30 cm. Vice zde.

??Pro rezervaci lekcí využijte online rezervace viz odkaz výše. Rezervace zatím nejsou napojeny na kreditní systém. Prodej permanentek, odečítání lekcí a storno poplatků probíhá ve studiu. V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte na tel.č. 774 488 730. 

 

Nepropásněte jedinečnou permanentku na VacuShape. Měsíční permanentka pouze za 1 590 Kč. Je jen na Vás kolikrát za měsíc půjdete.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY!!!Pokud lekce nebude včas telefonicky či osobně zrušena, minimálně 12 hodin předem, bude klientovi odečtena z permanentky. Při pozdním příchodu je doba lekce zkrácena. Děkujeme za pochopení.

POUZE V POWER PLATE BRNO CVIČÍTE NA NEJNOVĚJŠÍCH STROJÍCH POWER PLATE PRO 6!! Více o novém modelu Power Plate®PRO6

Power plate Brno

Osobní trenérky Power Plate Brno Veronika Plšková a Zuzana Vašíčková byly hosty brněnského rádia PETROV na téma Power Plate. Poslechněte si nás na zde

Zásady cvičení na Power Plate

Zásady podtlakové kabiny VacuShape

TRX

ROZVRH LEKCÍ  NA TRX :

 

PONDĚLÍ - 7:00 (Zuzka) a v 18:00 (Zuzka, Verča R.)

STŘEDA - 17:00 (Zuzka, Verča R, ) a 18:00 (Zuzka, Verča R.)

 

Délka lekce : 50 minut

Cena lekce :  jednorázový vstup - 140 Kč, permanentka 10 vstupů - 1100 Kč

Náročnost lekce : pouze pro pokročilé

 

Přináší maximální výsledky v minimálním čase a pomůže vybudovat pevnou a zdravou postavu.

 

TRX je zkratka Total Body Resistence Exercises - cviky pro zatížení celého těla. Jedná se o závěsné popruhy díky nim vykonáváme cviky. Během cvičení využíváme především váhu svého těla. Lekce probíhá v určitých časových intervalech kdy střídáme dynamické cviky se statickými. 

 

TRX je vhodné pro všechny věkové kategorie, muže i ženy. Nastavení TRX pásu ovlivňuje intenzitu cviku, proto mohou v jedné skupině cvičit začátečníci i klienti, kteří mají s TRX dlouhodobé zkušennosti.

 

TRX buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo.