Aktuality

NOVÁ LEKCE - FYZIO POWER pod vedením zkušeného fyzioterapeuta. Lekce je vhodná pro klienty, kteří trpí bosti zad, bederní a krční páteře. Cítí se bez energie a chtějí začít správně cvičit. 

Aktuální rozvrh lekcí naleznete v našem rezervačním systému. Je nutná registrace a následné přihlášení k zobrazení rozvrhu. 

Novinka BODY WRAPS BELLY nyní v prodeji v Power Fitness Brno. Neoprenový pás, který zeštíhlí pas, redukuje tuky v oblasti břicha, pomáhá při bolestech beder. Více zde.

Skupinové lekce MIX PP X TRX, TABATA, KRUHÁČ, PROBL.PARTIE si můžete nyní rezervovat online - http://powerfitnessbrno.inrs.cz/

Ve dnech skupinových lekcí (v pondělí celý den a středa odpoledne) budeme cvičit i na Power Plate, proto se na něj nelze objednat samostatně.

Body Wraps Slim nyní v našem studiu. Chcete se zbavit přebytečné vody v těle? Vyzkoušejte hubnoucí zábaly z USA a zhubněte už po první kúře 5-30 cm. Vice zde.

??Pro rezervaci lekcí využijte online rezervace viz odkaz výše. Rezervace zatím nejsou napojeny na kreditní systém. Prodej permanentek, odečítání lekcí a storno poplatků probíhá ve studiu. V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte na tel.č. 774 488 730. 

 

Nepropásněte jedinečnou permanentku na VacuShape. Měsíční permanentka pouze za 1 590 Kč. Je jen na Vás kolikrát za měsíc půjdete.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY!!!Pokud lekce nebude včas telefonicky či osobně zrušena, minimálně 12 hodin předem, bude klientovi odečtena z permanentky. Při pozdním příchodu je doba lekce zkrácena. Děkujeme za pochopení.

POUZE V POWER PLATE BRNO CVIČÍTE NA NEJNOVĚJŠÍCH STROJÍCH POWER PLATE PRO 6!! Více o novém modelu Power Plate®PRO6

Power plate Brno

Osobní trenérky Power Plate Brno Veronika Plšková a Zuzana Vašíčková byly hosty brněnského rádia PETROV na téma Power Plate. Poslechněte si nás na zde

Zásady cvičení na Power Plate

Zásady podtlakové kabiny VacuShape

Zásady podtlakové kabiny VacuShape

ZÁSADY A DOPORUČENÍ PRO MAXIMÁLNÍ VÝSLEDEK U PODTLAKOVÉ KABINY VACUSHAPE

  • před cvičením si projděte seznam možných kontraindikací. V případě pochybností doporučujeme konzultaci s ošetřujícím lékařem
  • lekce trvá celkem 30 minut, ale je dostačující. V běžné atmosféře dochází  při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20-30 minutách. Ve VacuShape se tato doba zkrátí až  o třetinu
  • doporučujeme 10 minutové  zahřátí organismu před samotnou aplikací v naši kardio zóně. Ideální variantou jít do VacuShape ihned po tréninku na Power Plate!
  • do přístoje si oblékněte volné tepláky nebo šortky a používejte čistou sportovní obuv
  • následně po aplikaci nechoďte do sauny či solária a vynechte takové druhy sportu, které extrémně zatěžují svaly nohou
  • ideální je nárazová terapie minimálně 20 aplikací 3xtýdně po dobu 6 týdnů pro maximální nastartování látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud hned nedojde k váhovým a centimetrovým úbytkům)
  • dodržujte pitný režim - cca 3 litry tekutin za den - vzorec: (hmotnost : 8)x 0,3
  • pro maximální účinek naneste před aplikací krém na celulitidu 
  • před lekcí jezte uhlovodany (rýže, brambory, těstoviny, müsli) a po lekci bílkoviny (ryby, maso, drůbež nebo tofu např. se zeleninou)