Aktuality

Dnes 5.1.2018 bude od 14:00 do 18:00 v Power Fitness Brno ZAVŘENO z důvodu odpojení elektrického proudu. Děkujeme za pochopení. 

Novinka BODY WRAPS BELLY nyní v prodeji v Power Fitness Brno. Neoprenový pás, který zeštíhlí pas, redukuje tuky v oblasti břicha, pomáhá při bolestech beder. Více zde.

Skupinové lekce MIX PP X TRX, TABATA, KRUHÁČ, PROBL.PARTIE si můžete nyní rezervovat online - http://powerfitnessbrno.inrs.cz/

Ve dnech skupinových lekcí (v pondělí celý den a středa odpoledne) budeme cvičit i na Power Plate, proto se na něj nelze objednat samostatně.

Body Wraps Slim nyní v našem studiu. Chcete se zbavit přebytečné vody v těle? Vyzkoušejte hubnoucí zábaly z USA a zhubněte už po první kúře 5-30 cm. Vice zde.

??Pro rezervaci lekcí využijte online rezervace viz odkaz výše. Rezervace zatím nejsou napojeny na kreditní systém. Prodej permanentek, odečítání lekcí a storno poplatků probíhá ve studiu. V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte na tel.č. 774 488 730. 

 

Nepropásněte jedinečnou permanentku na VacuShape. Měsíční permanentka pouze za 1 590 Kč. Je jen na Vás kolikrát za měsíc půjdete.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY!!!Pokud lekce nebude včas telefonicky či osobně zrušena, minimálně 12 hodin předem, bude klientovi odečtena z permanentky. Při pozdním příchodu je doba lekce zkrácena. Děkujeme za pochopení.

POUZE V POWER PLATE BRNO CVIČÍTE NA NEJNOVĚJŠÍCH STROJÍCH POWER PLATE PRO 6!! Více o novém modelu Power Plate®PRO6

Power plate Brno

Osobní trenérky Power Plate Brno Veronika Plšková a Zuzana Vašíčková byly hosty brněnského rádia PETROV na téma Power Plate. Poslechněte si nás na zde

Zásady cvičení na Power Plate

Zásady podtlakové kabiny VacuShape

TRX-TABATA-KRUHOVÝ TRÉNINK-PROBLÉMOVÉ PARTIE

Od 18.9.17 je v platnosti nový rozvrh. V pondělí celý den a středa odpoledne probíhájí skupinové lekce a v ostatní dny jsou lekce zaměřené pouze na Power Plate.

 

 

Popis jednotlivých lekcí : 

 

POWER PLATE - trénink na vibrační plošině - max. 4 osoby

 

TRX - závěsný posilovací systém max. pro 8 osob

 

KRUHOVÝ TRÉNINK - kruhový trénink max. pro 10 osob

 

TABATA - vysoko intervalový trénink pro max. 8 osob

 

PROBLÉMOVÉ PARTIE