Aktuality

NOVÁ LEKCE - FYZIO POWER pod vedením zkušeného fyzioterapeuta. Lekce je vhodná pro klienty, kteří trpí bosti zad, bederní a krční páteře. Cítí se bez energie a chtějí začít správně cvičit. 

Aktuální rozvrh lekcí naleznete v našem rezervačním systému. Je nutná registrace a následné přihlášení k zobrazení rozvrhu. 

Novinka BODY WRAPS BELLY nyní v prodeji v Power Fitness Brno. Neoprenový pás, který zeštíhlí pas, redukuje tuky v oblasti břicha, pomáhá při bolestech beder. Více zde.

Skupinové lekce MIX PP X TRX, TABATA, KRUHÁČ, PROBL.PARTIE si můžete nyní rezervovat online - http://powerfitnessbrno.inrs.cz/

Ve dnech skupinových lekcí (v pondělí celý den a středa odpoledne) budeme cvičit i na Power Plate, proto se na něj nelze objednat samostatně.

Body Wraps Slim nyní v našem studiu. Chcete se zbavit přebytečné vody v těle? Vyzkoušejte hubnoucí zábaly z USA a zhubněte už po první kúře 5-30 cm. Vice zde.

??Pro rezervaci lekcí využijte online rezervace viz odkaz výše. Rezervace zatím nejsou napojeny na kreditní systém. Prodej permanentek, odečítání lekcí a storno poplatků probíhá ve studiu. V případě jakýkoliv dotazů nás kontaktujte na tel.č. 774 488 730. 

 

Nepropásněte jedinečnou permanentku na VacuShape. Měsíční permanentka pouze za 1 590 Kč. Je jen na Vás kolikrát za měsíc půjdete.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY!!!Pokud lekce nebude včas telefonicky či osobně zrušena, minimálně 12 hodin předem, bude klientovi odečtena z permanentky. Při pozdním příchodu je doba lekce zkrácena. Děkujeme za pochopení.

POUZE V POWER PLATE BRNO CVIČÍTE NA NEJNOVĚJŠÍCH STROJÍCH POWER PLATE PRO 6!! Více o novém modelu Power Plate®PRO6

Power plate Brno

Osobní trenérky Power Plate Brno Veronika Plšková a Zuzana Vašíčková byly hosty brněnského rádia PETROV na téma Power Plate. Poslechněte si nás na zde

Zásady cvičení na Power Plate

Zásady podtlakové kabiny VacuShape

VacuShape

CO JE VACUSHAPE?

VacuShape je jediný certifikovaný a klinicky testovaný podtlakový přístroj v ČR. Konstrukce přístroje je postavena na faktech, že pro spalování tuku je nutný pohyb, tkáně musí být dostatečně prokrveny a že nejhůře postiženými oblastmi jsou břicho, hýždě a stehna. Jako aerobní část byla zvolena chůze coby nejpřirozenější lidský pohyb. Dokonalé prokrvení problémových partií je pak zajištěno řízeným podtlakem ve vakuové kabině. Tento zvýšený přívod krve, výživy a kyslíku k dolní části těla při cvičení svalů vede ke zvýšenému metabolismu tukové tkáně, buněčné činnosti a rychlejšímu spalování tuků.

 

CO SE DĚJĚ UVNITŘ VACUSHAPE?

VacuShape funguje stejně jako normální aerobní stroj až na to, že je klient při 30 minutovém pohybu uzavřený od pasu dolů v komoře. Zvláštním rysem této komory je vakuový systém, který vytváří nízký atmosférický tlak.

Krevní a lymfatické kapiláry jsou v podkoží a tukové tkáni vakuem uvolněny a činností svalů je krev a lymfa vháněna do pokožky a do tukových vrstev. To dovoluje koncentrované spalování tuku a jeho redukci v oblasti boků, břicha, stehen a hýždí.

Každý si to může ověřit sám na sobě. Při normálním cvičení se dotkněte pokožky na vašem pase, hýždích, stehnech hřbetem ruky. Pokud je teplota všude rovnoměrná, pak jste jeden ze šťastných obdařených dobrou dispozicí. Pokud je však pokožka na horní části vašeho těla teplá, ale stehna a hýždě jsou chladnější, pak jste náchylný na rozvoj celulitidy a hromadění tuku. Jak se tělo pokouší spálit tuk jako zdroj energie, nejdříve spaluje snadno dostupné zásoby, zejména kolem hrudníku. Výsledek je, že ženy cvičí, aby si zlepšily svou postavu, nicméně hubnou zejména kolem ňader, paží ramen a obličeje, aniž by ztrácely tuk v dolních částech těla. Kvůli zajišťování optimálního spalování tuku, monitoruje VacuShape vaši tepovou frekvenci, aby byla vždy v aerobním pásmu, v závislosti na vašem věku a kondici.

 

PROČ VACUSHAPE?

  • cíleně odbourává tuky na břiše, bocích, hýždích a stehnech
  • odstraňuje celulitidu
  • zlepšuje fyzickou kondici
  • trénink trvá pouze 30 minut, ale je dostačující
  • ideální pro netrénovanou veřejnost i pro aktivní sportovce

 

NEVHODNÉ PRO?

VacuShape není vhodný pro těhotné ženy, pro osoby s akutní infekcí (záněty), křečovými žilami, kolísavým krevním tlakem nebo pro osoby ohroženými trombózou či kardiovaskulárními nemocemi. V případě pochybností se poraďtě s ošetřujícím lékařem. Podrobnější výčet kontraindikací naleznete na hlavní straně v článku Zásady VacuShape.

Fotogalerie
VacuShape BrnoVacuShape BrnoVacuShape Brno

(klikněte pro zvětšení)